ManiaK


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ManiaK
ManiaK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Users Chat

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 7:39 am

E doar vina mea k te-am bagat in seama si am vorbit cu peretii!
Pusti de 15 ani!Si ce daca am 16. Is mai mare k tine si am si un an de liceu ce a ce demonstreaza ca stiu mai multe ca tn!
Dar cum spuneam mai devreme : Sti si tu cateva chesti despre un joc(nici palea prea bine Smile) )!!!
Iar in legatura cu romana mea sincer chiar nu ma intereseaza ce crezi u k am gresit niste litere mare scofala. Sa sti ca cu romana mea am trecut cu brio examenul de capacitate. Tu ai intrat la liceu??
In fine chiar am vb cu peretii! Si daca dai WARN asta demonstreaza ca esti slab, nu esti bun la vb si recurgi la admin! Dar faci cum vrei nu ma intereseaza!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Sparco Vin Iul 16, 2010 11:01 am

Examen de capacitate?! Ala nu se mai da de mult.Acum se intra la liceu pe baza unor medii.Daca erai la liceu stiai chestia asta.Apropo...la ce liceu esti(daca esti la liceu)?

Sti si tu cateva chesti despre un joc(nici palea prea bine Smile) )!!!

Serios?Pun pariu pe server ca NoFear are mai multe cunostiinte la orice joc fata de tn.


Ultima editare efectuata de catre Sparco in Vin Iul 16, 2010 12:31 pm, editata de 2 ori
Sparco
Sparco

Mesaje : 138
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti

https://forged.forumgratuit.ro

Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 12:04 pm

Smile Asta e cea mai tare cheste pe care am auzit-o =)))! Sparco mai facut sa rad azi.
Examen de capacitate?! Ala nu se mai da de mult.Acum se intra la liceu pe baza unor medii.Daca erai la liceu stiai chestia asta.Apropo...la ce liceu esti(daca esti la liceu)?
Pai ma examen de capacitate este acelasi lucru cu tezele unice iar citeste noutatile anul asta s-a dat examen de capacitate!!!
Iar pe baza caror medii se intra la liceu ma?? NU media generala a claselor V-VIII + media obtinuta la cele 3 probe scrise la romana,matematica si istorie/geografie!
In fine n-ai de unde sa sti!
Tu chiar crezi k jocurile=informatica. Te rog,: tu chiar crezi ca daca sti sa descarci un joc si s-al instalezi sti totul. Habar n-aveti dc vorbiti ma copilasi!
Tu crezi k nofear e destept daca stie cateceva despre fiecare joc!Eu cred ca nu! Si eu pot afla cateceva despre un joc de la prieteni de pe google cum se descarca asta e la mintea cocosului. Voi habar n-aveti sa faceti un amarat de program dar mite d-alea sa rezolve problemele de matematica.
Ca sa faci grafica unui joc ,sa se miste corpurile alora iti trebuie matematica informatica si fizica(mai putina fizica dar in fine).
Eu privesc jocurile ca pe un privilegiu nu un drept! Si tineti minte urmatorul lucru: nu jocurile o sa-mi tina de foame, in fond sunt doar niste jocuri, o relaxare care te mai scapa de stres din cand in cand.
Iar in legatura cu liceul:
nu iti voi da numele liceului k nu intereseaza pe nimeni dar iti voi spune profilul: Real Matematica-informatica, clasa a X-a.
Pt mine voi sunteti doar niste pustii micuti si atat! Iar nofear poate sa zica ce vrea pe server k nu ma intereseaza. Oricum de bagat inseama nu-l mai bag!!!
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Sparco Vin Iul 16, 2010 12:33 pm

Deci...anul asta am intrat la liceu si nu s-a dat nici un examen de capacitate...si "examenul de capacitate" este total diferit de "Testare Nationala" sau "Teza cu subiect unic".

Sparco
Sparco

Mesaje : 138
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti

https://forged.forumgratuit.ro

Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 12:53 pm

Vai! inseamna k ori minti u ori in cacatu asta de tara se poate intra cum vrei la liceu! Daca ai u dreptate inseamna k atunci cand termin facultatea trebuie sa ma mut din Romania.SIncer!!!
Adica eu m-am chinuit sa invat la testele alea nationale cu meditati cu toceala si voi intrati asa usor. Te pomeni ca atunci cand intri u in-tra 12-a se scoate si bacul!
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 3:15 pm

Ma,tu in primu' rand nici nu stii cate cunostinte generale am eu si ma iei pe mine de sus ca tu esti peste mine,cat de prost poti fi incat sa te lauzi cu varsta ta cand esti mai mare cu cateva luni decat mine? stiu si ru creier de omida cum se creaza un joc,daca te uiti in acest topic la toate posturile tale poate vezi si tu cate in ultimele te lauzi ca prostu si in primele esti prost x2.

Voi habar n-aveti sa faceti un amarat de program dar mite d-alea sa rezolve problemele de matematica.
Presupun ca ai intrat la mate -info nu? ia fa-mi un programel sa imi inchida pc-ul poti ? hmmm.. nu cred

Pt mine voi sunteti doar niste pustii micuti si atat! Iar nofear poate sa zica ce vrea pe server k nu ma intereseaza. Oricum de bagat inseama nu-l mai bag!!!
Ti-am mai zis chestia asta esti doar un prost care ii copie pe altii mai marei care zic acelasi lucru,dar aia au o diferenta mai mare de cateva luni! dar tu esti prea prost ca sa iti dai seama de ceva.Chiar acum o sa caut prin topicul asta sa vezi si tu prostia ta.
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 3:30 pm

Am doar un cuvant de spus: Ratat!!!
Dupa cum vad tu esti cel prost fiinca te oftici ca prostu Very Happy
ba tu chiar vrei sa umplu forumu cu toata programarea pe care o stiu eu!
Te dai si u mare k sti un programel care inchizi calculatoru...Vai ce sa-i povestesc.Smile)))
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 3:41 pm

Nu e bun css asta finca nu mere sa skimbi numele..Am incercat eu de 100 de ori si numele me este intodeauna STEAMPLAYER...e prost css-u asta
Nu e bun css-ul? e prost css-ul? cred daca te-ar auzi creatorul care a muncit sa il faca non steam te-ar pune in fata pc-ul sa il fazi tu mai bun

POI AIA DE SUS NU E NOUA VERSIUNE CA MA P** PE IA X(X(??????????.PT ca nu merge sa schimb numele!!! Dar dc nu faceti sv-u normal cum era inainte??

jucai 1.6 si zici k alea sunt paie in loc de gloante.fac un dmg mic lol.
Dar de ce nu ti-ai luat o versiune mai buna de la prietenii tau sau de pe google? eu cum crezi ca am gasit acest css?

Poate dati si voi restart la top si la ala dupa Gametracher:X
La ce sa dam restart ma? Laughing

mda..ce sunt ma alea de susX(??
eu le descarcai pe toate le instalai dar dc nu merge nici un server:
Client and Server product versions do not match

Nush ce M masi areX(

Uhhh,domnu' inteligenta suprema ce făcuşi? ti-am dat o lista de update-uri diferite cu o date langa ele,tu nu ti-ai dat seama de asta ?

Care imi da si mie noua versiune de css??Pt chestea asta
Client and Server product versions do not match
FAIL x2!! Nici acum nu ti-ai dat seama

Pt ce au fost facute update engine-ul orange box??Ca sa numai fie codati??
Aici te intrebai singur de ce s-a facut update,apoi pe ultima pagina te dadeai tu mare ca stii de ce s-a facut si eu nu.

Eu voiam sa te intreb unde bag patch-urile astea dupa ce le istalez?
WOOW!! este greu sa iti dai seama unde se baga un pach pt css ?!

CE AM LUCRAT EU in css texturi si alte deasta le descarcam in C si le instlam eu unde aveam chef si mergeau
FAIL x3!!! lucrai tu la texturi? cred ca daca ai deschide un prodram profesional de creat texturi te uiti la el ca boul la poarta 9!
Uhhh .. sa inteleg ca tu descarcai ottul in c si le mutai de acolo unde vroiai ?! FAIL x4!!!

lol imi reduce fps la un sfert decat il aveam inainte ..X( de exemplu pe d2:inainte fps(pe versiunea veche) 110 acum 32
aaa, poi ma pc facut surub cu surub cu ma? inainte avei 110 fps? ce avea ma pc-ul tau? ce a patit doar 110 ma? vaii!! daca dadeam grumu' la verticat sync avem peste 250 fps in jocu' vechi!!!
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 3:43 pm

AiuRea™️ a scris:Am doar un cuvant de spus: Ratat!!!
Dupa cum vad tu esti cel prost fiinca te oftici ca prostu Very Happy
ba tu chiar vrei sa umplu forumu cu toata programarea pe care o stiu eu!
Te dai si u mare k sti un programel care inchizi calculatoru...Vai ce sa-i povestesc.Smile)))
Dane ma un program facut de tine,hai sa te vedem,eu te-am rugat sa ne faci unul acum care sa iti inchida pc-ul,dar se pare ca nu ai inteles.
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 4:10 pm

MA copile este o adevarata jicnire pt mn sa-ti arat tie cum se face un program de inchis Pc!
fac pariu k tu nu sti sa faci asa ceva si ma iei pe mn la intrebari!
Sincer nush dc iti mai dau tie explicati dar asta este ultimu post pe care il mai fac!
Cum sa sti u sa faci asa ceva cand tu nici nu sti ce e aia memorie ram sau memorie rom!
ASTA demonstreaza ca esti penibil!
M-am saturat pana in gat de tn si de "cunostintele tale"! As putea sa te intreb si ce e aia HTML dar fac pariu ca nu sti.
In fine uite cum sta treaba: JHON avea mare dreptate cand spunea:
dai ma dracului de coinaci! Nu vezi ca se baga si ei in seama si dar nu stiu ce vb!
iar in cea ce priveste varsta presupun k sunt mai mare decat tn cu 8-9 luni.
Da dar la nivel scolar eu sunt in clasa a X-a si u dabia treci in a IX-a(diferenta 1 an). Boboc de liceu. CU asta am terminato cu tn si cu forumul acesta!!
Si sti dc? Fiinca tu nu intelegi ce mesaj am vrut eu sa-ti transmit prin posturile astea! Concluzie scurt la minte.Tu tot cu teoria ta inutila o ti: ca sti si u niste lucruri despre ''toate jocurile...".Fii ma serios! Iar sparco nush dc te bagi in seama pe aici cand nu sti depre ce e vb!!!

DISCUTIE INCHEIATA!!!

Ori ce posturi mai faceti eu nu le mai citesc!!puteti da ban,warn, sa le stergeti nu mai ma inetereseaza. n-am cu cn! Apropo ce ti-am spus eu de info nu chiar lauda ci Sparco m-a intrebat la ce liceu sunt. Asa ca fi mai atent cand citesti!
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 16, 2010 4:24 pm

Uite iar,iar te dai mare fara sa gadesti inainte! de unde stii tu ca eu nu stiu html?
Vrei sa incep si eu sa zic ma dar tu stii aia aia?
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Sparco Vin Iul 16, 2010 5:17 pm

Eu zic sa terminati cu cearta...Aiurea eu nu ma bag in seama..chiar stiu ce vorbesc si controleaza cutvintele...
Sparco
Sparco

Mesaje : 138
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti

https://forged.forumgratuit.ro

Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 1:33 pm

Sincer chiar n-am nimic cu voi si pe Nofear chiar ma abtin s-al jicnesc!
El era de treaba dar daca vrea cearta nu si-a gasit omu Very Happy
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 3:57 pm

Nici eu nu am nimic cu tine aiurea,dar cand iti vad posturile ...
Nu m-ai jicnit? hai .. te rog ...
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 4:20 pm

hai terminati fiti prieteni Very Happy si fear cum fac si eu un meniu?
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 4:21 pm

ce meniu?
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 4:33 pm

of ca n-am chef de nervi azi...
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 4:49 pm

ala de ai facut tu topic "Maniak in-game menu"
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Lun Iul 19, 2010 5:07 pm

"GameMenu"
{
"0"
{
"label" "| ManiaK | "
"command" "engine connect 86.105.192.114:27015"


}
"0"
{
"label" "_____________________"
"command" ""
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame"
"command" "ResumeGame"
"OnlyInGame" "1"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect"
"command" "Disconnect"
"OnlyInGame" "1"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList"
"command" "OpenPlayerListDialog"
"OnlyInGame" "1"
}
"0"
{
"label" ""
"command" ""
"OnlyInGame" "1"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"
"command" "OpenServerBrowser"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_CreateServer"
"command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Achievements"
"command" "OpenCSAchievementsDialog"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_ReportBug"
"command" "engine bug"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_LaunchBenchmark"
"command" "OpenBenchmarkDialog"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Options"
"command" "OpenOptionsDialog"
}
"0"
{
"label" "#GameUI_GameMenu_Quit"
"command" "Quit"
}
}




Poate iti dai seama .. nu am chef sa iti explic mai mult de atat
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 05, 2010 4:24 pm

A fost odata k niciodata 2 baieti..Eagle si Sparco din rude mari imparatesti o prea frumoasa mapa..
jucau aman2 pe srv singurei
deodata..
vine T3rminatoru4

Round 1:Sparco venea la mine sa ma omoare
si il umilesc cu o banana
Round 2:Eagle fugea sa puna bmb
iar yeu iam dat un flash si-o lama
si l-am facut lata
Round 3: stateau si se gandeau ce sa imi faca..
intre timp ma furisez pe la spate si le dadeam lama
si ei incepu aman2 a injura k codatu' nu termina
Round 4:intra Dias si face panarama k terminatoru are coade si ma reclama
si vinee..vinee la mine k sa imi deie banana
Iam tras in head in cap visa pe Madonna
Round 5:toti 3 facura un plan sa ma inhate pe tavan..unu sta de saispe..altu campeaza...si celalalt baga bmb..
Spune Dias:vine codatu!!! Sparco: da p unde...hai Eagle mai reped cu bmb... Eagle:da bre akuma
Si pac l-am luat pe Eagle apoi pe Sparco..si Dias si-a dat kill si am castigat!! Yupiii ^_^

by T3rminator4™️

P.S nu aplaudati va rog frumos fara autografe(Sparco,Eagle,Dias..am facut o gluma nu e reala dak era ma..bagai 2 m in pamant)
Nu dati bann Very Happy
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 12, 2010 11:35 am

Gata! mi-a ajuns!! oficial ma retrag din prostia asta de comunitate daca se poate numi asa! ultima chestie pe care a facut-o sparco a umplut paharul!


p.s sparco sa-ti configurezi singur server-ul si formul daca tot esti asa bun.
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Sparco Dum Sept 12, 2010 11:40 am

[quote="»N¤FëąЯ◦" ultima chestie pe care a facut-o sparco a umplut paharul!

[/quote]


Ce am facut asa de grav ? Am sters prostia de Source Mod si am bagat Main Admin Mod.
Sparco
Sparco

Mesaje : 138
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti

https://forged.forumgratuit.ro

Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 12, 2010 11:47 am

prostia aia?eu am lucrat destul de mult la prostia aia pentru server-ul tau,nici nu stii cand de mult a trebuit sa ma chinui la unele plugin-uri,erau cel putin 30 de plugin-uri configurate destul de bine dar na tu stergi tot fara macar sa ma anunti,si app cauta de google sa vezi diferentele dintre sm si mani admin
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Sparco Dum Sept 12, 2010 11:59 am

Nu imi place Source Mod ..era prea complicat..prea multe pluginuri... Main Admin le are pe toate:vot / bet / rank etc
Sparco
Sparco

Mesaje : 138
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti

https://forged.forumgratuit.ro

Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 12, 2010 12:12 pm

vot? votul pe sm (cu vote extended) il depaseste cu mult pe cel de la mani care mai nou stai 1 min ca sa afli rezultatul
bet un mic plugin foarte usor de gasit
rank din care stiu cel mai bun plugin de rank este hlstastx care are si interfata web si are suport numai pentru sm! pentru ca pe mani nu se poate deoarece e mult prea depasit

hai mai cauta diferente intre cele 2 plugin-uri,sa vedem cate dezavanteje gasesti la mani

ps un alt plugin foarte folositor pt un server este source bans + web care la fel are suport numai pentru sm
cam asa arata sourceban instalat de mine http://gungame.csland.ro/ ,as fi putut face asta si pentri maniak dar daca sparco poate face el mai mult si imi sterge toata munca eu nu-l opresc deabea astept sa vad unde ajunge sv-ul asta
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Vizitato Joi Sept 30, 2010 9:38 am

ma no fear dc dai banuri aiurea ca eram si eu pe serveru ala ( sti tu care) si mam trezit cu ban ce-ai?
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Users Chat - Pagina 6 Empty Re: Users Chat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum