ManiaK


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ManiaK
ManiaK
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jocul ce m-a impresionat este...

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Jocul ce m-a impresionat este... - Pagina 2 Empty Re: Jocul ce m-a impresionat este...

Mesaj Scris de Vizitato Mier Iul 07, 2010 4:38 pm

Superb sa joci pe consola, nu am incercat dar merita toti banii.
Daca vrei divertisment si sa simti ca joci cu adevarat, merita sa investesti 1000Euro in:
- PS3- deoarece are si unitate blu-ray si arata si mai bine fata de concurentul lui Xbox
- Monitor TV/LCD LED FULL HD 24"-26" BenQ, Samsung sau ASUS!

Astea doua sa le ai si vei trai momentul in fiecare joc + ca nu se compara grafica de calculator cu cea de pe consola. Poti sa ai tu si 2 placi de 2GB video pe placa de baza ca tot nu vei ajunge la performanta unei console.

Ce mi-ar place sa le am pe cele de mai sus. Trebuie sa recunosc ca Xbox e mai tare ca PS3, dar amandoua sunt foarte bune, PS3 are procesoare mult mai puternice fata de xbox.

Imi cer scuze ca scriu despre altceva, dar simt nevoia sa obiectez cu ceva nou si o parere Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jocul ce m-a impresionat este... - Pagina 2 Empty Re: Jocul ce m-a impresionat este...

Mesaj Scris de Vizitato Mier Iul 07, 2010 4:49 pm

Consolele sunt viitoru. Nu trebuie sa le schimbi la nesfarsit procesoare si piese pt. a-ti merge ultimele jocuri aparute. Plus: Acea mie de euro de care ziceai, merita investita intr-un XBoX si intr-o chestie din asta:


click aici

Razz
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jocul ce m-a impresionat este... - Pagina 2 Empty Re: Jocul ce m-a impresionat este...

Mesaj Scris de Vizitato Mier Iul 07, 2010 5:30 pm

XBOX 360 BEST eu am Elite si merger tare(il am de 1 an jumate)
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jocul ce m-a impresionat este... - Pagina 2 Empty Re: Jocul ce m-a impresionat este...

Mesaj Scris de Vizitato Mier Iul 07, 2010 6:05 pm

eu poate imi iau unu de craciun Razz
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jocul ce m-a impresionat este... - Pagina 2 Empty Re: Jocul ce m-a impresionat este...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum